W świątecznym nastroju

Przed świętami uczniowie klas drugich wraz z wychowawcami obejrzeli prezentację multimedialną „Zwyczaje bożonarodzeniowe w Polsce” przygotowaną przez Ewę Filipek. Przy dźwiękach kolęd i ciekawej opowieści nauczyciela dzieci mogły sobie przypomnieć     znane już wszystkim nasze polskie zwyczaje, jak również usłyszeć o tych, które znane są mniej. Uczniowie z zainteresowaniem oglądali przygotowaną prezentację, która urozmaicona była ruchomymi obrazami i aktywnie włączali się do opowieści prowadzącego wzbogacając w ten sposób cały pokaz. Podczas oglądania panowała miła i przyjazna atmosfera.

Na zakończenie spotkania nauczyciel prowadzący złożył uczniom i wychowawcy serdeczne życzenia świąteczne. Zdobyte wiadomości dzieci wykorzystały na zajęciach lekcyjnych.

Ewa Filipek