Jak pracowaliśmy w I semestrze?

31 marca 2010 roku odbył się apel podsumowujący wyniki nauczania i zachowania  oraz osiągnięcia sportowe  w I semestrze  roku szkolnego 1009/2010.

Uroczystość zaszczycili swą obecnością: burmistrz miasta Darłowo pan Arkadiusz Klimowicz, Przewodniczący Rady Miejskiej pan Zbigniew Grosz, pan Zbigniew Mielczarski – kierownik Referatu Oświaty i Spraw Społecznych oraz przedstawiciel Rady Rodziców pan Krzysztof  Dudziński.

Podczas apelu dyrektor szkoły pan Andrzej Protasewicz wręczył stypendia najlepszym uczniom i listy gratulacyjne ich rodzicom. W tym semestrze otrzymali je:

1. Olchowik Nikola,

27. Pakmur Kinga,

28. Wrzesień Klaudia,

29. Paćkowski Szymon.

Za oprawę muzyczną odpowiadała pani Marzena Wolska. Pokazy taneczne przygotowała pani Edyta Ferka. Nad przebiegiem apelu czuwał Samorząd Uczniowski.