Sportowcy na start

06 października 2009 r. uczniowie SP 3 w Darłowie startowali w Mistrzostwach Powiatu Sławieńskiego w Sztafetowych biegach przełajowych, które odbyły się w Sławnie.

Jest to jedna z konkurencji składających się na Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2009/2010. Sztafeta dziewcząt w składzie: Kinga Górka, Anna Wierszel, Kasia Witkowska, Marta Witkowska, Klaudia Wrzesień, Oliwia Stempnakowska, Anna Rutkowska, Marta Panasiak, Patrycja Stasiak, Dominika Madejczyk i Zuzanna Płachta wywalczyła wysokie trzecie miejsce tuż za szkołami podstawowymi z Postomina i Lejkowa.

Sztafeta chłopców w składzie: Adamelak Dawid, Pietrzak Piotr, Kącki Adrian, Witkowski Kacper, Drozdowski Damian, Czarnuch Szymon, Smolarek Sebastian, Wiernicki Bartosz, Bartkowiak Oktawian, Kostrzewa Jakub oraz Widomski Fabian zajęli równie wysokie miejsce czwarte za szkołami podstawowymi z Postomina, Lejkowa i Sławna.

Radosław Kosacki

Radosław Łoin