Wiwat Misiu Łakomczuchu !!!

„Dziś życzenia Ci składamy,

byś był jak najdłużej z nami.

Miodku zawsze miej w dostatku,

żyj nam 100 lat nasz Puchatku!”

Takimi  życzeniami  uczniowie  klas  drugich  Szkoły  Podstawowej  nr 3 w Darłowie rozpoczęli  przyjęcie  urodzinowe  z  okazji  Światowego  Dnia  Pluszowego  Misia,  który obchodzony jest 25 listopada każdego roku.

Na spotkanie dzieci przyszły ze swoimi ulubionymi pluszakami, częstowały się „cukierkowym tortem” i uczestniczyły w licznych urodzinowych zabawach. Zatańczyły też taniec leniwych misiów.

Dodatkową atrakcją okazał się wiersz o misiu bez ucha, przedstawiony przez pana dyrektora Andrzeja Protasewicza.

Za życzenia i prezenty miś podziękował gościom, swoim ulubionym przysmakiem - miodkiem. Ponadto dzieci na pamiątkę spotkania otrzymały misiowe kolorowanki.

A o tym, że urodziny były udane i uczniowie świetnie się bawili świadczą poniższe fragmenty z wypracowań drugoklasistów:

„… Bardzo mi się podobało …”

„… Było fajnie i zabawnie …”

„… Było fantastycznie. Ciekawe co za rok. …”.

Dorota Adryańczyk

Joanna Klimaszewska