KONKURS „ABC DOBREGO WYCHOWANIA”

6 maja po raz kolejny w naszej szkole odbył się konkurs dla klas piątych pod hasłem „ABC dobrego wychowania”. Reprezentacje klas, przedstawiając różne scenki, odpowiadając na zadawane pytania, rozwiązując zagadki i kończąc przysłowia oraz powiedzenia wykazali się dużą wiedzą na temat zasad savoir vivre. Komisja w składzie: dyrektor szkoły Andrzej Protasewicz, wicedyrektor Katarzyna Łusiewicz oraz nauczyciel nauczania zintegrowanego Justyna Tomczyk, oceniała umiejętności i wiadomości uczniów.

O przyznanych miejscach zadecydowała dogrywka.

Klasy uzyskały następujące wyniki:

I miejsce klasa Vd: Paulina Dominiak, Marta Sobieraj, Adam Pasławski;

II miejsce klasa Ve: Magdalena Adamczak, Paulina Szymańska, Oskar Rybarczyk;

III miejsce klasa Va: Klaudia Szymczak, Magdalena Walczak, Krystian Gniady;

wyróżnienia:

klasa Vb: Patrycja Kisiel, Bożena Kloska, Karol Witt;

klasa Vc: Aleksandra Kaffke, Karol Kurdziel, Dariusz Anuszkiewicz.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody ufundowane przez Radę Rodziców, której serdecznie dziękujemy.

Mamy nadzieję, że dzięki takim inicjatywom w naszej szkole nie będzie już obce hasło: „W naszej szkole panowie i panie wiedzą co znaczy dobre wychowanie!”

Joanna Klimaszewska

Anna Lichańska