Andrzejki

Od bardzo dawna ludzie próbowali poznać przyszłość. Jednym z najstarszych sposobów na odkrycie tajemnicy przeznaczenia były wróżby.

Uczniowie z klas IV – VI mieli taką możliwość podczas dyskoteki 25 listopada. Gdy na parkiecie królowała muzyka młodzieżowa, w salonie wróżb można było spróbować poznać swoją przyszłość wykorzystując tradycyjne wróżby andrzejkowe.

Zabawę przygotował Mały i Duży Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami współpracując z nauczycielami naszej szkoły w osobach: Anna Bukowska, Justyna Tomczyk, Joanna Iwanowska, Anna Kosiorek, Maryla Michnik – Dydyna.

Mały i Duży Samorząd Uczniowski