BEZPIECZNE WAKACJE

Szkoła Podstawowa nr 3 dołączyła do ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji "Bezpieczne wakacje". Akcja trwa od 01 czerwca do 20 września 2011r.

Promowaliśmy bezpieczne zachowania poprzez lekcje poświęcone bezpieczeństwu nad wodą i w ruchu drogowym, profilaktyce uzależnień, właściwym zachowaniom w kontaktach z nieznajomymi.

Uczniowie klas I-III odwiedziły Komisariat Policji i  Posterunek Państwowej Straży Pożarnej w Darłowie.

Wszyscy uczniowie naszej szkoły obejrzeli apel przygotowany przez klasy III e i IV e. Scenki przedstawiały wakacyjne sytuacje, które mogą zdarzyć się w lesie, nad morzem i jeziorem, podczas jazdy rowerem. Świetna scenografia, kapitalnie zaśpiewane wielkie letnie przeboje oraz aktorskie umiejętności Ratownika, Strażaka, Kierowcy, Rowerzystów i Plażowiczów zasługują na Szkolnego Oskara!

Do zobaczenia we wrześniu!

Dzieciom i dorosłym życzymy wielu wspaniałych i bezpiecznych wakacyjnych przygód!

(KT)