,,Konkurs na choinkę ekologiczną”

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się konkurs na CHOINKĘ EKOLOGICZNĄ dla uczniów w dwóch grupach wiekowych: klasy I - III i klasy IV - VI. Organizatorami konkursu byli pani Anna Lichańska, pani Joanna Klimaszewska i pan Radosław Kosacki.

Swoje prace uczniowie mogli składać do 10.12.2010r. Podczas zajęć plastyczno – technicznych pod kierunkiem nauczycieli uczniowie wykonywali choinki, a w domu wspomagali ich rodzice. Najbardziej pomysłowe oraz ciekawe prace zostały wyróżnione. Dyplomy i nagrody otrzymali:

klasy I – III:

Patryk Fiedziuszko – VA

Mikołaj Chudoba – VA

Magdalena Słupska – VB

Gratulujemy zwycięzcom oraz bardzo dziękujemy wszystkim za liczny udział w konkursie, a Radzie Rodziców za ufundowanie wspaniałych nagród dla jego uczestników.

Joanna Klimaszewska