Dary dla zwierząt - przekazane

W pierwszych dniach października wolontariusze Szkolnego klubu Wolontariusza przy SP 3 w Darłowie, organizowali na terenie szkoły Dni Dobroci dla Zwierząt. W ramach obchodów odbyła się zbiórka darów dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Koszalinie. Wolontariusze pełnili dyżury przy koszu, do którego uczniowie szkoły przynosili różnego rodzaju karmę, koce, kołdry, smycze /inne akcesoria/, i zabawki.

Akcję wolontariuszy wsparli pracownicy Urzędu Miasta w Darłowie, którzy spontanicznie zebrali ok. 30 kg karmy.

Za przekazane dary, w imieniu zwierząt, serdecznie dziękujemy.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich darczyńców i miłośników zwierząt do obejrzenia szkolnej wystawy plastyczno – fotograficznej „Mój czworonożny przyjaciel”, na której uczniowie trójki prezentują swoich pupili.

Dzięki pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej 5 listopada dary zostały przewiezione do schroniska.

Do paczki dołączyliśmy album z pracami dzieci z Przedszkola nr 1 pt. „Koniec kłopotów Burka”.

MM