CHROŃMY PRZYRODĘ – DZIEŃ ZIEMI W SP3 DARŁOWO

W dniu 20.04.2011 w Szkole Podstawowej nr 3 w Darłowie odbył się apel  z okazji „Dnia Ziemi”.

Przedstawienie przygotowali uczniowie klas VI e i IV c. Aktorzy wcielili się w role smogów, które właśnie miały swój coroczny kongres. W czasie spotkania padały argumenty za koniecznością dbania o ekologię oraz skutków zaniedbań ze strony ludzi, którzy swoim lekceważeniem i niedbałością o czystość środowiska naturalnego doprowadzają do jego powolnego upadku.

Scenariusz przedstawienia oraz muzyczną oprawę w wykonaniu zespołu wokalnego przygotowała pani Marzena Wolska. Przy realizacji projektu pomagała pani Barbara Kalinowska, która na koniec podała wyniki konkursu  na najciekawszą gazetkę ekologiczną oraz wręczyła dyplomy i nagrody zwycięskim klasom.

Marzena Wolska