Góra Grosza

W dniach 22.11-3.12.2010 r. w naszej szkole odbyła się XI akcja charytatywna pt. „Góra Grosza” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. W zbiórkę Towarzystwa „NASZ DOM” zaangażowana była cała szkoła. Pieniądze przeznaczone były na rzecz dzieci z Darłowskiego Domu Dziecka. Dzięki tej akcji, uczniowie naszej szkoły zrozumieli, że każde, nawet najmniejsze finansowe wsparcie może pomóc innym. Wszystkie klasy chętnie ofiarowywały swoje drobne oszczędności na pomoc rówieśnikom. Liczenie odbyło się 12 stycznia 2011 roku przez klasę VI A, pod przewodnictwem pani Jolanty Czarnuch. Łącznie zebraliśmy 147,71 złotych.

Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc i serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach.

Kamila Pawluk i Oliwia Lendzian