Karnawałowe szaleństwo

Na początku lutego w Szkole Podstawowej nr 3 w Darłowie odbył się karnawałowy bal przebierańców dla uczniów z klas I – III. Organizatorem imprezy był Mały Samorząd Uczniowski we współpracy z nauczycielami nauczania zintegrowanego.

W kolorowo udekorowanej sali, przybranej wesołymi plakatami wykonanymi podczas lekcji bawili się młodsi uczniowie, którzy jak co roku zachwycali pięknymi i fantazyjnymi strojami. Przy  rytmach najbardziej popularnych przebojów dzieci bawiły się razem ze swoimi wychowawcami, rodzicami i wolontariuszami ze Szkolnego Klubu Wolontariusza działającego przy naszej szkole. Wolontariusze przebrani w śmieszne stroje zachęcali wszystkich do tańca.

W czasie trwania zabawy ogłoszono wyniki konkursu na najśmieszniejszy plakat karnawałowy, który zorganizował Samorząd Uczniowski. Nagrodzono słodkim upominkiem prace klasy IIc, IIIa i IIIc, choć trzeba przyznać, że wybór był trudny, bo wszystkie plakaty były fajne. W klasach rodzice przygotowali dzieciom słodki poczęstunek. Zabawa w tym dniu była przednia, a dobre humory i radosne buzie dzieci świadczyły o świetnie zorganizowanej imprezie.

Dziękujemy panu Mirosławowi Kontowskiemu, że wspaniałą muzyką zachęcał wszystkich do karnawałowego szaleństwa.

Opiekunowie Małego SU

Ewa Filipek i Beata Piwko