Kiermasz wielkanocny

W okresie przedświątecznym, kiedy wszystkie myśli skupione są na przygotowaniach do Świąt, uczniowie z klasy I a, II c i III a, ich rodzice i wychowawczynie zorganizowali KIERMASZ WIELKANOCNY.

Kiermasz trwał dwa dni i cieszył się dużym zainteresowaniem. Na stoisku można było nabyć kartki świąteczne i dekoracje przygotowane przez uczniów. Dużym powodzeniem cieszyły się prace pokoleniowe wykonane przez dzieci i ich rodziców. Tradycyjnie dużo miejsca na stole zajęły wypieki, w przygotowaniu których swój udział miały niezawodne mamy i babcie.

Podczas kiermaszu uczniowie klasy II c sprzedawali gazetkę szkolną „Małe co nieco”, która rozeszła się w pełnym nakładzie.

Przyjazna i miła atmosfera towarzysząca całej imprezie, zadowolenie i uśmiech na twarzach oraz wyrazy uznania za ciekawą organizację całego przedsięwzięcia były najwspanialszą zapłatą za trud dzieci, rodziców oraz nauczycieli. Fundusze zgromadzone podczas kiermaszu zostaną przeznaczone na cele szkolne.