Mistrzostwa Szkoły dziewcząt klas 6 w piłce koszykowej

I już dobiegły końca zmagania sportowe dziewcząt klas VI-tych w piłce koszykowej w ramach trwającej przez cały rok szkolny imprezy sportowej - Mistrzostwa Szkoły „Sport uczy, bawi i wychowuje”.

Do rywalizacji przystąpiło pięć drużyn. Rozgrywki odbywały się systemem każdy z każdym, aby umożliwić zawodniczkom oraz drużynom pełne wykazanie swoich umiejętności technicznych i taktycznych. Każdemu spotkaniu towarzyszył ceremoniał sportowy. Walka między zespołami odbywała się zgodnie z zasadami „fair- play”. Wszystkie mecze sędziowała pani Beata Żmuda.

Ostatecznie wyniki spotkań przedstawiają się następująco:

I miejsce: kl. VI A (Jessica Białowąs, Hanna Jóźwiak, Martyna Raczkowska,

Tamara Romaniuk)

II miejsce: kl. VI C (Kamila Cabaj, Dominika Kuźniarowska, Kamila Stefaniak,

Aleksandra Struska)

III miejsce: kl. VI B (Justyna Erdmann, Milena Łusiak, Magdalena Michalak,

Anna Rutkowska, Aleksanda Srech, Oliwia Stempnakowska,

Oriana Wojciechowska)

IV miejsce: kl. VI D (Milena Fryczyńska, Julia Krzechka, Aleksandra Muszyńska,

Katarzyna Witkowska, Katarzyna Ulan, Marta Balicka)

V miejsce: kl. VI E (Katarzyna Borowska, Wiktoria Gębicka, Sara K., Natalia Major,

Wiktoria Makaś, Martyna S.)

Atmosferę i przebieg spotkań najpełniej oddają migawki zdjęciowe. Było naprawdę wspaniale. Tak 3-mać!