Moje miasto  Darłowo

3 czerwca  odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 w Darłowie VII Turniej Wiedzy o Darłowie dla klas drugich. Jego celem jest wzbogacanie wiedzy uczniów o własnym  regionie i  kształtowanie patriotyzmu lokalnego.

Klasy reprezentowały 6 osobowe zespoły. Część zadań  podejmowały zespoły, a inne wykonywała cała klasa. W czasie trwania turnieju wytypowani uczniowie wykonywali prace plastyczne związane z zabytkami naszego miasta.

Wszyscy mocno angażowali się w pracę, a wyniki oceniała komisja w skład, której weszli: pracownik muzeum - p. Renata Potomska, przewodniczący Rady Rodziców przy SP3 - p. Bogdan Pasławski, komendant Straży Granicznej - mjr Mikołaj Kaczanowicz, kierownik referatu oświaty UM - p. Zbigniew Mielczarski,  dyrektor SP 3 - p. Andrzej Protasewicz, wice - p. Katarzyna Łusiewicz.

Ostateczne wyniki konkursu są następujące:

I miejsce klasa II b ( wych. Małgorzata Wawulska)

II miejsce klasa II c ( wych. Joanna Iwanowska )

III miejsce klasa II d ( wych. Barbara Hulewska )

IV miejsce klasa II a ( wych. Małgorzata Wandas)

Gratulacje!

Prace uczniów wykonane podczas turnieju można podziwiać na wystawie zorganizowanej na terenie szkoły.

J.T.