Mikołajki

Zwyczaj  obdarowywania się prezentami  6 grudnia, w dzień Świętego Mikołaja ma długą tradycję.

Dzieci przez cały rok oczekują na przybycie tego miłego Gościa. Piszą do niego listy, w których są ich życzenia i prośby. Każde z piszących dzieci chce otrzymać prezent – niespodziankę.

W tym szczególnym dniu jak zwykle panuje radosny nastrój, a w szkole  pojawiają się mikołajkowo – świąteczne dekoracje. W poniedziałek Święty Mikołaj w otoczeniu elfów i śnieżynek przybył do naszej szkoły. Odwiedził dzieci w klasach obdarowując je upominkami i słodyczami, które zostały przygotowane przez rodziców i Radę Rodziców.

Każdy z obecnych w tym dniu mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i porozmawiać chwilę z tym niezwykle zapracowanym gościem.

To spotkanie  będziemy mile wspominać czekając na ponowne przyjście Św. Mikołaja za rok.

Opiekunowie Małego Samorządu: Ewa Filipek i Beata Piwko