MISTRZOSTWA POWIATU

W MINI PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

Dnia 15.01.2011roku na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 w Sławnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w mini piłce koszykowej dziewcząt. Na parkiecie pojawiły się aktualne Mistrzynie Miast i Gmin: SP Niemica, SP3 Sławno, SP Postomino, SP Warszkowo, SP Lejkowo oraz SP3 Darłowo.

Wraz z naszą drużyną w składzie: J. Białowąs, H, Jóźwiak, M. Raczkowska, T. Romaniuk, D. Kuźniarowska, K. Stefaniak, A. Struska J. Erdmann, A. Rutkowska, A. Srech, O. Wojciechowska, K. Witkowska

do turnieju przystąpiło sześć drużyn. Turniej został rozpoczęty od losowania, nastąpił podział na dwie grupy. Po zaciętej walce do półfinału doszły SP3 Darłowo - SP1 Warszkowo i SP Postomino - SP Lejkowo.

Rozgrywki prowadzone w grupach systemem każdy z każdym umożliwiły zawodnikom pełne zaprezentowanie swoich umiejętności koszykarskich. Walka między zespołami nie zawsze była ,,fair play”. Ostatecznie nasza drużyna pod opieką pani Beaty Żmudy zdobyła III miejsce w  Mistrzostwach Powiatu.

Beata Żmuda