Udany start uczniów SP3 w nowym roku szkolnym

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Darłowie udanie rozpoczęli udział w zawodach sportowych na terenie miasta i powiatu w roku szkolnym 2010/2011.

W turnieju piłki nożnej o puchar Donalda Tuska rozegranym na boisku Zespołu Szkół im. St. Żeromskiego, I miejsce w grupie młodszej zajęli chłopcy klas V (opiekun. J. Roszak). W kategorii dziewcząt  I miejsce w grupie młodszej oraz starszej zajęły dziewczęta z SP3 (opiekun R. Kosacki ).

Chłopcy reprezentowali także miasto Darłowo na turnieju w Sławnie, gdzie zajęli III miejsce. Skład drużyny: Patryk Pyszniak, Jakub Frytz, Michał Ciach, Krystian Gniady, Oskar Rybarczyk, Mikołaj Chudoba, Sebastian Feliński.

Uczniowie SP3 brali udział w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych biegach przełajowych w Sławnie. Dobrze zaprezentowali się chłopcy, którzy zajęli II miejsce w składzie: Oskar Rybarczyk, Dominik Rybarczyk, Dominik Giełażyn, Filip Mordacz, Dawid Adamelak, Bartosz Wiernicki, Robert Wszelaki, Kacper Witkowski, Marcin Gawęda, Piotr Tarzyński (opiekun. J. Roszak).

Dziewczęta zajęły V miejsce w składzie: Dominika Kuźniarowska, Anna Rutkowska, Julia Studzińska, Kamila Stefaniak, Jagoda Danko, Katarzyna Witkowska, Kamila Pawlak, Natalia Major, Oliwia Stępnakowska (opiekun R. Kosacki ).