Konkurs na kartkę i stroik wielkanocny

W kwietniu w naszej szkole odbył się dla uczniów z klas I - VI konkurs na kartkę i stroik wielkanocny. Dzieci, szczególnie z klas młodszych, z dużym zaangażowaniem wzięły w nim udział. Komisja miała nie lada problem aby wybrać najciekawsze prace, gdyż wszystkie zachwycały swoją oryginalnością i indywidualnością. Ostatecznie nagrodzono prace następujących uczniów:

KARTKA ŚWIĄTECZNA

I miejsce - Sebastian Lech kl. II c i Dawid Kawczyński kl. III a

II miejsce - Wiktoria Owczarska i Krzysztof Owczarski kl. II c

III miejsce - Agata Czajkowska i Alek Bednarczyk kl. I a, Julia Lech kl. I c

Wyróżnienia: Adriana Michorowska kl. I c, Julia Stróżyńska kl. II c, Jakub Banaś kl. II c,

Martyna Lech kl. II c, Nikola Kubaszewska kl. III a, Dawid Lech kl. III e,

Krzysztof Kolanek kl. V d, Tamara Romaniuk kl. VI a.

STROIK ŚWIĄTECZNY

I miejsce - Agata Mielniczek kl. I a i Dawid Lech kl. III e

II miejsce - Nikola Piaseczna kl. II c

III miejsce - Wiktor Dankowski kl. II d i Monika Rettmańska kl. V c

Wyróżnienia: Miszella Kupracz kl. I b, Agata Piłat kl. I c, Julia Czarnuch kl. I c, Wiktoria Czarnuch kl. II a,

Diana Brzozowska kl. II c, Sebastian Lech kl. II c, Nikola Jacyszyn kl. III a,

Katarzyna Anuszkiewicz kl. III a.

Następnie wszystkie kartki i stroiki zostały zaprezentowane na „Kiermaszu Świątecznym” podczas zebrań z rodzicami 12 i 13 kwietnia. Wspaniałe nagrody dla dzieci ufundowała Rada Rodziców naszej szkoły za co bardzo serdecznie dziękujemy.

Niektóre stroiki – pisanki (Katarzyny Anuszkiewicz, Dawida Lecha i Agaty Piłat) wzięły również  udział w powiatowym konkursie na pisankę wielkanocną  organizowanym przez Sławieński Dom Kultury i Parafię pw. W.N.M.P w Sławnie. Uczeń Dawid Lech zajął pierwsze miejsce w kategorii  szkoły podstawowe kl. I – III w powiecie sławieńskim. Gratulujemy zwycięzcom!

Ewa Filipek i Joanna Iwanowska