STYPENDIA DLA NAJLEPSZYCH

W piątek 25 marca 2011 roku w naszej szkole zostały wręczone stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe.

W gronie stypendystów znalazło się 29 uczniów. Najlepsi w nauce i zwycięzcy turniejów sportowych odebrali stypendia, a ich Rodzice listy gratulacyjne z rąk dyrektora szkoły A. Protasewicza oraz burmistrza miasta pana A. Klimowicza.

Wśród uczniów szczególnie uzdolnionych wyróżniony został Kacper Krakowiak - finalista dwóch konkursów przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim: Konkursu Matematycznego z Elementami Przyrody oraz Konkursu Języka Polskiego z Elementami Historii.

Dyrektor przyznał również złote, srebrne i brązowe medale zwycięskim klasom wyłonionym w konkursie „MAŁY CZŁOWIEK W ŚWIECIE WIELKICH FINANSÓW”.

Wyróżnionym uczniom i ich rodzicom serdecznie gratulujemy.

Oto oni:

- wyróżnieni za wyniki w nauce:

Kacprzyk Kajetan (4c), Pluta Klaudia (4d), Sawicka Angelika (4d),

Walczak Aneta (4d), Polakowska Magdalena (4e), Kołosowska Edyta (4e),

Olchowik Nikola (5a), Szymczak Klaudia (5a), Walczak Magdalena (5a),

Ordak Natalia (5b), Retmańska Monika (5c), Sikora Karolina (5c),

Ciechanowska Anna (5d), Miranowicz Julia (5d), Sobieraj Marta (5d),

Śmigielski Piotr (5e), Krakowiak Kacper (6a), Lendzian Oliwia (6a),

Pawluk Kamila (6a), Mordacz Filip (6c), Stefaniak Kamila (6c),

Studzińska Julia (6c), Balicka Marta (6d);

- wyróżnieni za osiągnięcia sportowe

Pyszniak Patryk (5e), Bocheński Sebastian (6a), Adamelak Dawid (6b),

Brzezina Krystian (6c), Giełażyn Dominik (6c), Wiernicki Bartosz (6c).

Samorząd Uczniowski pragnie podziękować pani Halinie Bajor za współpracę oraz pani Marzenie Wolskiej i jej wspaniałemu chórowi za oprawę muzyczną.

Na uznanie zasłużyli także uczniowie klas: VIC i VID, którzy na ten szczególny dzień przygotowali inscenizację pt. „Atlas uczniów”, a także Milena Łusiak oraz Filip Mordacz za profesjonalizm i sprawne poprowadzenie imprezy.

A. Rudzka, J. Czarnuch