MISTRZOSTWA POWIATU SŁAWIEŃSKIEGO

W  INDYWIDUALNYM TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Dnia 25 MAJA 2011r. dziewczęta z SP3 w składzie: Julia Krawiecka, Pamela Danilczuk, Julia Wasiel, Nikola Olchowik, Paulina Szymańska oraz chłopcy w składzie: Oskar Rybarczyk, Damian Banach, Jakub Witt, Krystian Kuś, Bartek Cimoszko brali udział w MISTRZOSTWACH POWIATU W INDYWIDUALNYM TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM (opiekun B. Żmuda, R. Kosacki).

Uczniowie rywalizowali w trzech konkurencjach lekkoatletycznych: skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 60m. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa w Postominie.

Do turnieju przystąpiły następujące drużyny: SP3 Darłowo, ZS Postomino, SP1 Sławno, SP Lejkowo, SP Ostrowiec, SP Pieszcz, SP Niemica.

Zawody stały się praktycznym sprawdzianem umiejętności uczniów i ich nabytych wartości wychowawczych.

Na zakończenie zawodów nastąpiło rozdanie nagród. Uczniowie naszej szkoły zdobyli we współzawodnictwie indywidualnym w Mistrzostwach Powiatu  następujące  miejsca medalowe:

I miejsce w rzucie piłeczką palantową - Julia Wasiel (37,5m),

III miejsce w rzucie piłeczką palantową - Nikola Olchowik (34m),