A ( … )  koniec zimy wszystkich cieszy.

Powitanie kalendarzowej wiosny w darłowskiej „Trójce” przebiegało pod znakiem zdrowego i aktywnego stylu życia i dało początek wielu przedsięwzięciom, w których uczniowie wszystkich klas czynnie brali udział. Tym razem nie było barwnego pochodu nad rzekę, lecz zajęcia pod hasłem: „Żeby zdrowym być, trzeba zdrowo żyć” oraz „Lepszy świat bez nałogów: nie palę, nie piję, nie biorę”.

Wiosenny poranek rozpoczął apel, podczas którego uczniowie klasy IIc (pod kierunkiem p. J. Iwanowskiej) oraz uczniowie klasy IIIa (pod opieką p. E. Filipek) zaprezentowali inscenizację nt. „Twoje ZDROWIE w Twoich rękach”, a także quiz wiedzy o zdrowym stylu życia. Nie obyło się też bez dużej dawki humoru, gdy w kolejnym etapie apelu miało miejsce symboliczne przekazanie władzy w ręce Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie starszych klas po „przejęciu władzy” doskonale poradzili sobie z nowymi obowiązkami, co przełożyło się na ciekawe i wesołe lekcje. A efekty tych zajęć są widoczne na szkolnym korytarzu w postaci  plakatów, posterów i wielu prac plastycznych.

Dobry humor i radosna zabawa wprawiła wszystkich w wiosenny nastrój, więc… Witamy Cię Wiosno!

Ewa Filipek