Zbiórka świąteczna

3 i 4 grudnia wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza „Pomocna dłoń” przy naszej szkole, po raz piąty, uczestniczyli w akcji zbiórki żywności organizowanej przez Bank Żywności. Jednak po raz pierwszy, najmłodsi wolontariusze z Darłowa, kwestowali samodzielnie, w sklepie Bato. Dzieci przekonały się, że to nie jest łatwa praca.

W czasie 2 - 3 godzinnych dyżurów wolontariusze: Dawid B., Przemek Wiernicki, Nikola Jacyszyn, Nikola Kubaszewska, Weronika Drzewucka, Oliwia Stukan, Dawid Jasiewicz, Dominik Gajos, Patryk Kumoch i Piotr Dudziński uśmiechem i uprzejmym „Zapraszam i dziękuję” zachęcali klientów Bato do udziału w akcji.

Dzięki hojności i zaangażowaniu mieszkańców Darłowa udało się zebrać wiele koszy pełnych artykułów żywnościowych, które zostaną przekazane najbardziej potrzebującym.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom i nauczycielom wspomagającym akcję: paniom Ewie Filipek i Monice Meresińskiej.

Małgorzata Marek