Magiczny wieczór andrzejkowy

Od zarania dziejów ludzie starali się poznać swoją przyszłość. Robili to patrząc w gwiazdy, obserwując zjawiska przyrody, próbując czarować, wierząc w przesądy i cudowne amulety. Takim „niezwykłym” dniem dla uczniów klas I – III była zabawa andrzejkowa, która odbyła się 23 listopada. Przy dźwiękach wesołej muzyki, uczniowie wszystkich klas bawili się świetnie. Dużym zainteresowaniem u dzieci cieszyły się wróżby andrzejkowe przygotowane przez panie Annę Kosiorek i Dorotę Jastrzębską z klasą VI e oraz uczennicami klasy V c - Agatą Majkut i Oliwią Kowalczuk. O poczęstunek dla dzieci zadbali rodzice. Po udanej zabawie dzieci wychodziły uśmiechnięte, radosne wraz z nadzieją, że ich wszystkie marzenia i dobre wróżby spełnią się w przyszłości.

Zabawę przygotował Mały Samorząd Uczniowski we współpracy z nauczycielami naszej szkoły: Anną Bukowską, Justyną Tomczyk, Joanną Iwanowską, Moniką Kosowską i Marią Bernacką z klasą VI c.

Szczególne podziękowania składamy panu Mirosławowi Kontowskiemu za umilanie dzieciom wieczoru andrzejkowego wspaniałą muzyką i śpiewem pani Kariny Szpek.

Opiekunowie MSU:

Ewa Filipek i Beata Piwko