„Jak szaleć, to w karnawale!”

W kolorowe łańcuchy,

w pyzate balony,

każdy kąt w sali

jest przyozdobiony.

Jeszcze tylko piękne stroje

wszyscy założymy,

na balu przebierańców

dzisiaj się bawimy.

Karnawał to czas wielkich balów, zabaw i maskarad, a jednocześnie nieodłączny element dzieciństwa. Już wiele tygodni wcześniej uczniowie klas I-III obmyślali, jakie założą stroje na bal karnawałowy w naszej szkole. W końcu nadszedł długo oczekiwany dzień 9 lutego 2012 r. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej mogliśmy podziwiać księżniczki, wróżki, motylki, biedronki.

Nie zabrakło też wiedźm, wampirów, kościotrupów i przerażających potworów. Ale nie było się czego bać, bo nad bezpieczeństwem bawiących się czuwali dzielni policjanci, strażacy, bohaterowie kreskówek i filmów.

Na balu, jak to na balu - najważniejsze były tańce przy dźwiękach muzyki z różnych stron świata, którą zapewnił pan Kontowski i śpiewająca, znane uczniom przeboje, Karina Szpek.

Wychowawcy i rodzice zadbali także o słodki poczęstunek i soczki dla ochłody. Rumieńce i roześmiane buzie świadczyły o tym, że zabawa była wyśmienita.

Opiekunowie

Małego Samorządu Uczniowskiego