Siatkarskie eliminacje w Trójce

Nasza szkoła była organizatorem II turnieju eliminacyjnego w ramach ogólnopolskiego turnieju mini siatkówki Kinder + Sport Chłopców.

W turnieju startowało 15 zespołów z rejonu koszalińskiego ze szkół podstawowych z Będzina, Łekna, Kołobrzegu, Tymienia, SP3 Darłowo (nie zgłosiły się szkoły z Koszalina i Sławna).

W kategorii dwójek 2 miejsce zajęli chłopcy z SP3 Darłowo (Patryk Dambryn, Adam Fryc, Jakub Skrzypczyński), 3 miejsce także SP3 (Kacper Płachta, Hubert Wiliński, Krzysztof Piłat), w kategorii trójek 2 miejsce zajęła SP3 w składzie: Jakub Fryc, Damian Banach, Sebastian Feliński, Jakub Witt, w kategorii czwórek 2 miejsce zajął zespół w składzie: Patryk Pyszniak, Patryk Fiediuszko, Michał Ciach, Karol Witt. Opiekunami naszych zespołów są Jerzy Roszak i Monika Meresińska.