Nie jesteśmy sami

Dnia 19 marca 2012 roku w Gościńcu Darłowo członkowie naszego Szkolnego Klubu Wolontariusza „Pomocna Dłoń”, koordynatorki pani Dorota Adryańczyk  i  pani Beata  Piwko,  zaprzyjaźnieni z  Klubem uczniowie,  a  także  pan  dyrektor  Andrzej  Protasewicz  uczestniczyli  w  nagraniach  teledysku do piosenki pt. „Wolontariusz”, wykonywanej przez zespół SAMI.

Ten dzień był wspaniały. Wszyscy, a było nas około 300 osób, tańczyli, śpiewali, wspólnie bawili się. Pomimo sześciu godzin pracy nad teledyskiem,  atmosfera  była wyjątkowa. Każdy był przyjaźnie nastawiony i przez te kilka godzin byliśmy jak jedna wielka rodzina. W takim gronie mogłabym spędzać każdy dzień.

Z wielką chęcią powtórzyłabym to jeszcze raz. Nie mogąc się doczekać premiery teledysku, postanowiłam pokazać kilka zdjęć z naszej pracy.

Andżelika Sawicka