Spotkanie ze św. Mikołajem

Przyjście Świętego Mikołaja to szczególnie radosne wydarzenie. Dzieci czekają na tego miłego gościa przez cały rok. Piszą do niego listy, w których są ich życzenia i prośby. Każdy chce otrzymać wymarzony prezent. W klasach i na korytarzu pojawiają się pięknie udekorowane choinki. Na lekcjach wspominamy świętego Mikołaja i rozmawiamy o tradycji obdarowywania prezentami. Do naszej szkoły Św. Mikołaj w otoczeniu elfów przybył 6 grudnia. Odwiedził w klasach dzieci obdarowując je upominkami i słodyczami, które zostały przygotowane  przez rodziców i Radę  Rodziców.  Każdy z obecnych  mógł  zrobić  sobie  pamiątkowe zdjęcie i porozmawiać chwilę z tym niezwykłym gościem. Wszyscy byli zadowoleni, bo w naszej szkole są same grzeczne dzieci.

Będziemy mile i długo wspominać ten cudowny dzień czekając na  ponowne przyjście Św. Mikołaja za rok.

Ewa Filipek