W labiryncie

Maj i czerwiec to tradycyjnie czas szkolnych wycieczek. Uczniowie (i nauczyciele także) z utęsknieniem wypatrują końca roku szkolnego, więc każda okazja do oderwania się od szkolnej rzeczywistości przyjmowana jest z entuzjazmem.

W środę 30 maja klasy 4a i 4e, a w czwartek 4b, 4d i 5a z naszej szkoły odwiedziły wioskę tematyczną leżącą w pobliżu Malechowa- Paproty. Tutaj, w pradolinie rzeki Grabowej, powstał największy w Polsce zespół labiryntów. Uczniowie z wielkim zapałem brali udział w grze  terenowej Tajemnica Druida”, gubili się i odnajdywali drogę w wierzbowych labiryntach, grali w labiryntowe szachy, wspinali się pod piaszczystą górę, toczyli katapultową wojnę na balony wypełnione wodą, puszczali gigantyczne bańki mydlane. Nie zabrakło również kiełbasek z grilla, które pochłonięte zostały w mgnieniu oka.

Po tak dużej porcji zabawy wszyscy wrócili do domów w doskonałych humorach.

Justyna Krakowiak