Finały Wojewódzkie w Minisiatkówce

Siatkarki i siatkarze SP3 Darłowo odnieśli największy sukces w historii szkoły zdobywając brązowe medale w finale wojewódzkim w minisiatkówce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (w eliminacjach startowało 460 szkół z województwa zachodniopomorskiego).

Finał chłopców odbył się w Mścicach 19.05.2012r. z udziałem SP39 Szczecin, SP2 Pyrzyce, SP Łękno i SP 3 Darłowo. W pierwszym meczu chłopcy z SP 3 Darłowo ulegli po zaciętym pojedynku SP39 Szczecin 1:2 ( w trzecim secie 12:15), w meczu o brąz pokonali SP2 Pyrzyce 2:0 (25:22, 25:22).

Skład zespołu: Karol Witt, Patryk Pyszniak, Jakub Fryc, Patryk Fiedziuszko, Michał Częścik, Michał Ciach, Jakub Witt, Sebastian Feliński, Damian Banach, Tobiasz Basałaj, Adam Fryc.

Finał dziewcząt odbył się w Drawsku Pomorskim 23.05.2012r. z udziałem zespołów: SP 2 Wałcz, SP18 Koszalin, SP 1 Drawsko Pomorskie i SP 3 Darłowo. W pierwszym meczu dziewczęta z SP 3 Darłowo uległy po bardzo zaciętym meczu SP 1 Drawsko Pom. 1:2 (w trzecim secie 13:15). W meczu o brąz pokonały SP 18 Koszalin 2:0.

Skład zespołu: Julia Wasiel, Klaudia Furmańska, Wiktoria Pasik, Nikola Olchowik, Paulina Dominiak, Wiktoria Siepietowska, Natalia Ordak, Agata Majkut, Katarzyna Pietrzyk, Julia Wojtkiewicz.

Opiekun zespołów: Jerzy Roszak.