Finał Mistrzostw Polski w Minisiatkówce

Siatkarki SP3 Darłowo reprezentowały województwo zachodniopomorskie w Finałach Mistrzostw Polski SZS szkół podstawowych w Rawie Mazowieckiej co jest najwyższym osiągnięciem w historii szkoły.

W zawodach, w których startowali Mistrzowie Województw nasza szkoła trafiła do silnej grupy z SP 7 Świdnik, SP 87 Kraków, SP 4 Żołynia, SP 29 Poznań. Najbardziej wyrównane mecze nasze siatkarki stoczyły z SP 29 Poznań ulegając (22:25) oraz SP4 Żołynia - województwo podkarpackie 1:2 (16:18 w decydującym secie). W meczu o miejsce 13 uległy SP 14 Toruń 1:2 (16:18 w taibreku), w meczu o 14 miejsce pokonały SP Wzdół Rządowy 2: 1.

Skład drużyny: Julia Wasiel, Klaudia Furmańska, Wiktoria Pasik, Katarzyna Pietrzyk, Natalia Ordak, Agata Majkut, Natalia Wieczorek, Julia Wojtkiewicz, Paulina Dominiak, Oliwia Kowalczuk. Opiekun zespołu: Jerzy Roszak.

Zawodniczka Julia Wasiel uznana została za jedną z najlepszych zawodniczek turnieju, otrzymując nagrodę specjalną.