Sukcesy siatkarek i siatkarzy naszej szkoły

Reprezentanci naszej szkoły mog± się pochwalić wysokim II miejscem, które zdobyli na zawodach regionalnych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Dziewczęta startowały w Połczynie Zdroju, gdzie pokonały szkoły z Połczyna Zdroju, Szczecinka, w meczu o I miejsce uległy SP 18 Koszalin 1:2. Obie szkoły zakwalifikowały się do półfinału wojewódzkiego. Skład zespołu: Julia Wasiel, Wiktoria Pasik, Klaudia Furmańska, Nikola Olchowi, Wiktoria Siepietowska, Katarzyna Pietrzyk, Agata Majkut, Julia Wojtkiewicz, Natalia Ordak, Paulina Dominiak.

Chłopcy startowali na turnieju w Macicach, gdzie pokonali szkoły z Połczyna Zdroju, Wychowa, w meczu o I miejsce ulegli gospodarzom 0:2. I w tym przypadku obie szkoły awansowały do półfinału wojewódzkiego. Skład zespołu: Patryk Pyszniak, Patryk Fiediuszko, Michał Ciach, Karol Witt, Tobiasz Basałaj, Jakub Fryc, Damian Banach, Jakub Witt, Sebastian Feliński, Kacper Płachta.

Opiekunem obu zespołów jest Jerzy Roszak.

Gratulujemy!!!