Siatkarze w finale wojewódzkim

Zespół siatkarzy naszej szkoły powtórzył wynik siatkarek i również awansował do finału wojewódzkiego w minisiatkówce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Na turnieju półfinałowym w Mścicach w decydującym meczu nasi chłopcy pokonali Szkołę Podstawową nr 12 ze Szczecina 2:0 i wraz ze Szkołą Podstawową z Łękna awansowali do finału wojewódzkiego. Należy podkreślić dobrą grę zespołu szczególnie w grze obronnej, czym zdobyli uznanie opiekunów i widowni.

Skład zespołu: Karol Witt, Michał Częścik, Jakub Fryc, Patryk Pyszniak, Tobiasz Basałaj, Jakub Witt, Damian Banach, Sebastian Feliński, Kacper Płachta, Adam Fryc. Opiekun zespołu – Jerzy Roszak.

Szkoła stara się o organizację jednego z finałów z udziałem czterech najlepszych szkół podstawowych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!