W wielkanocnym nastroju

Tradycją szkoły jest organizowany od kilku lat konkurs na pisankę, kartkę i stroik wielkanocny, który cieszy się wśród uczniów dużym zainteresowaniem. Nauczyciele z dziećmi wykonali pisanki, kartki i dekoracje podczas zajęć plastyczno – technicznych. Aktywnie do pomocy włączyli się również rodzice. Jury oceniło prace dzieci w dwóch kategoriach klasy I – III i IV - VI, ale jak co roku miało trudny wybór, ponieważ wszystkie zachwycały oryginalnością pomysłów.

Grand Prix konkursu otrzymały Martyna i Julia Lech

Pisanka wielkanocna klasy I - VI

I miejsce - Dominika Schań

II miejsce - Agata Piłat

III miejsce - Nikola Olchowik

Wyróżnienia otrzymali: Milena Kiełek, Angelika Szypulska, Dorian Borkowski, Jagoda Kostrzewa, Oliwia Galińska, Karolina Galińska, Dominik Krakowiak, Oliwier Sikorski, Konrad Dyczko, Emilia Wawrzyniak.

Kartka świąteczna klasy I - III

I miejsce - Wiktoria Jasińska

II miejsce - Oktawia Martwicka

III miejsce - Agata Czajkowska

Wyróżnienia otrzymali: Katarzyna Krasinkiewicz, Przemysław Anuszkiewicz, Krystian Koralewski, Dorian Borkowski, Nikola Lauda, Aleksander Klimowicz, Marek Kosowski, Adrian Brzezina, Emilia Wawrzyniak, Michalina Jóźwiak, Karolina Cholewińska.

Kartka świąteczna klasy IV - VI

I miejsce - Monika Rettmańska

II miejsce - Julia Wasiel

III miejsce - Dominika Schań

Wyróżnienie otrzymała: Anna Ciechanowska

Stroik świąteczny klasy I - VI

I miejsce - Nikola Sibiak

II miejsce - Martyna Rutecka

III miejsce - Wiktoria Siepietowska

Wyróżnienia otrzymali:  Julia Czarnuch, Wiktoria Czarnuch, Dawid Schań, Marlena Sołtysińska, Jagoda Kostrzewa, Dominika Laga, Gabriela Kuchmacz.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za liczny udział w konkursie, a Radzie Rodziców za ufundowanie nagród oraz wyróżnień dla uczniów. Kartki i stroiki wykonane przez dzieci można było obejrzeć podczas zebrań 3 i 4 kwietnia oraz zostały wysłane z życzeniami dla instytucji współpracujących ze szkołą.