Sukcesy siatkarek i siatkarzy

Na Mistrzostwach Powiatu w Sławnie w mini siatkówce, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, bardzo dobrze spisali się nasi uczniowie. Zarówno dziewczęta jaki i chłopcy zajęli I miejsce i będą reprezentować powiat sławieński na zawodach wojewódzkich.

Dziewczęta w poszczególnych meczach pokonały SP 1 Sławno 2:0, SP Postomino 2:0, SP Lejkowo 2:0. Skład zwycięskiego zespołu: Julia Wasiel, Wiktoria Pasik, Nikola Olchowi, Klaudia Furmańska, Bożena Kloska, Wiktoria Szepietowska, Natalia Ordak, Agata Majkut, Julia Zakrzewska.

Chłopcy w poszczególnych meczach pokonali: SP Pieszcz 2:1, SP Sławno 2:1, Lejkowo 2:0, SP3 Sławno 2:0. Skład zwycięskiego zespołu: Karol Witt, Jakub Fryc, Damian Banach, Michał Ciach, Hubert Wileński, Dawid Białek.

Opiekunem zespołów jest Jerzy Roszak.