I Ty możesz zostać św. Mikołajem

W grudniu uczniowie naszej szkoły zbierali słodycze, zabawki i książki dla dzieci z rodzin najbardziej potrzebujących w ramach akcji „I Ty Możesz Zostać Św. Mikołajem”. Do zbiórki włączyli się również wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a chęć dzielenia się z innymi była ogromna. Wsparcia udzieliła nam także Rada Rodziców i pani Mirosława Sidło prowadząca stołówkę szkolną.

Paczki wręczono 31 dzieciakom wytypowanym przez panią pedagog  w porozumieniu z wychowawcami klas. Radość z otrzymanych upominków była olbrzymia, a zadowolenie i uśmiech gościł na twarzach dzieci. Serdecznie dziękujemy za duże wsparcie wszystkim, którzy wzięli udział w tak szczytnej akcji.

Opiekunowie Małego Samorządu:

Ewa Filipek i Beata Piwko