Zabawa w Gimnazjum

30 maja, na boisku szkolnym Miejskiego Gimnazjum im. Stanisława Dulewicza w Darłowie, uczestniczyliśmy we wspaniałej imprezie zorganizowanej w ramach Dnia Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych.

Licznie zebrani mieszkańcy naszego miasta w czyn wprowadzali idee równouprawnienia i tolerancji.

Spotkanie było okazją do przyjacielskich rozmów i wspólnej zabawy. Można było trochę powędkować, postrzelać do bramki, rzucać piłką do wiszącego ringo, zmierzyć się z pytaniami dotyczącymi profilaktyki uzależnień. Dużym powodzeniem cieszyło się koło fortuny.
Dziękujemy nauczycielom, pracownikom i młodzieży z Gimnazjum za zaproszenie i serdeczne przyjęcie! Panie, które prowadziły imprezę były dla nas bardzo miłe. Do zobaczenia za rok w I klasach gimnazjum.

Uczniowie klasy Va