III Turniej Minisiatkówki o Puchar Dyrektora  Szkoły

23 listopada 2012 r. w naszej szkole odbył się III Turniej Minisiatkówki o Puchar Dyrektora Szkoły w kategorii czwórek.

Wystartowało 8 drużyn: SP 42 z Gdańska, SP  z  Łękna (dziewczęta i chłopcy), SP 7 i SP 13 z Koszalina, ZSS z Darłówka oraz dwa zespoły z SP 3 z Darłowa. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy,

w grupie A:

I m. zajął zespół SP 42 Gdańsk

II m. - SP Łękno (chłopcy )

III m. - SP Łękno (dziewczęta)

IV m. - ZSS Darłówko

w grupie B:

I m. - SP 3 Darłowo (I zespół)

II m. - SP 13 Koszalin

III m. - SP 3 Darłowo (II zespół)

IV m. - SP 7 Koszalin.

W meczu o 7 - 8 miejsce ZSS Darłówko pokonał SP7 Koszalin,

w meczu o 5 - 6 miejsce SP Łękno (dziewczęta) pokonał SP3 (II zespół),

w meczu o 3 - 4 miejsce  SP Łękno (chłopcy) pokonał SP 13 Koszalin,

w meczu o 1 miejsce SP 42 Gdańsk pokonał po bardzo zaciętej walce SP 3 Darłowo (I zespół).

W skład zespołu, który ostatecznie zajął 2 miejsce wchodzą: Jakub Witt, Sebastian Feliński, Damian Banach, Adam Fryc. Opiekunem zespołów jest Jerzy Roszak.

Organizator turnieju składa  podziękowania Pani Mirosławie Sidło oraz cukierni Pana Adama Makarskiego za pomoc w organizacji turnieju, w którym co roku bierze udział coraz więcej drużyn siatkarskich.