Konkurs „ABC dobrego wychowania”

20 maja 2013 roku po raz kolejny w naszej szkole odbył się konkurs dla klas piątych pod hasłem „ABC dobrego wychowania”. Dwuosobowe reprezentacje klas, przedstawiając różne scenki, odpowiadając na zadawane pytania, rozwiązując test oraz zagadki i kończąc przysłowia wykazali się dużą wiedzą na temat zasad savoir vivre. Komisja w składzie: wicedyrektor pani Anna Lichańska oraz wychowawcy świetlicy: pani Dorota  Sławińska  i  pani  Alicja  Balcerzak,  oceniała  umiejętności i wiadomości uczniów.

O przyznanych miejscach zadecydowała dogrywka:

I miejsce klasa Va: Hanna Pawlicka, Patrycja Florek,

II miejsce klasa Ve: Julia Mioduszewska, Kacper Strzelecki,

III miejsce klasa Vc: Weronika Hornicka, Patrycja Nowakowska.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody ufundowane przez Radę Rodziców, której serdecznie dziękujemy.

Mamy nadzieję, że dzięki takim inicjatywom w naszej szkole nie będzie już obce hasło: „W naszej szkole panowie i panie wiedzą, co znaczy dobre wychowanie!”

Joanna Gawrońska

Beata Łoin