Miejski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Dnia 22.03.2013r. odbył się w naszej szkole coroczny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W konkursie rywalizowały ze sobą zespoły 3 - osobowe. Społeczna Szkoła Podstawowa z Darłówka była przeciwnikiem Szkoły Podstawowej nr 3 z Darłowa, a Gimnazjum Miejskie z Darłowa miało za rywala Społeczne Gimnazjum z Darłówka.

Rozwiązywanie testów z zakresu wiedzy o ruchu drogowym oraz udzielanie pierwszej pomocy było pierwszym etapem konkursu, następnie uczestnicy mieli zmagać się z „torem przeszkód”, który należało przejechać w dość precyzyjny sposób, jednak ze względów pogodowych ta część konkursu została odwołana.

Oto wyniki zmagań:

dla szkół podstawowych:

I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 3 z Darłowa w składzie Moroz Rafał, Raczkowski Łukasz, Jasiewicz Dawid. Opiekun: pani Agnieszka Walczak.

II miejsce: Społeczna Szkoła Podstawowa STO z Darłówka w składzie: Libucha Piotr, Libucha Maciej, Hodczak Mateusz. Opiekun: pani Danuta Traczyk.

dla szkół gimnazjalnych:

I miejsce: Miejskie Gimnazjum z Darłowa w składzie: Nikola Olchowik, Filip Głogowski, Pawluk Kamila. Opiekun: pani Mariola Sawka - Sas.

II miejsce: Społeczne Gimnazjum STO z Darłówka w składzie: Mikołaj Chudoba, Oskar Węgliński, Mateusz Siwek. Opiekun: pani Danuta Traczyk.

Drużyny, które zajęły I miejsca uzyskały kwalifikację do Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Postominie.

Konkurs zakończony został wręczeniem dyplomów i nagród.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy, a drużynom z I miejsc życzymy powodzenia na szczeblu  powiatowym.