Powiatowy Turniej BRD

Dnia 19.04.2013 w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Lejkowie odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na szczeblu powiatowym. Miasto Darłowo na poziomie szkół podstawowych reprezentowali zespół uczniów naszej szkoły w składzie: Dawid Jasiewicz, Łukasz Raczkowski, Rafał Moroz. Uczestnicy mieli do pokonania niełatwy tor przeszkód, rozwiązywali test z wiedzy o ruchu drogowym oraz sprawdzana była również umiejętność udzielania pierwszej pomocy.

Drużyna naszej szkoły zajęła miejsce poza podium czyli 4, ale najlepszym zawodnikiem w grupie szkół podstawowych okazał się nasz uczeń – Dawid Jasiewicz, który w nagrodę otrzymał rower górski wręczony m.in. przez V-ce Starostę Andrzeja Protasewicza.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy uzyskanych wyników w konkursie.

A. Walczak