Święto Edukacji Narodowej

15 października w naszej szkole obchodzono Święto Edukacji Narodowej. W tym dniu Mały i Duży Samorząd Uczniowski, w imieniu wszystkich uczniów, w szczególny sposób chciał podziękować wszystkim pracownikom placówki. Duży Samorząd Uczniowski, pod opieką Pani Agnieszki Rzeczkowskiej, Pani Alicji Balcerzak i Pani Doroty Sławieńskiej, przygotował występ artystyczny dedykowany wszystkim pracownikom Szkoły. Mocną stroną występu były wzruszające wiersze opisujące charakter pracy, każdego pracownika. Chór szkolny pod opieką Pani Marzeny Wolskiej zaśpiewał nie mniej wzruszającą piosenkę, skupiając uwagę wszystkich na dopracowane dźwięki i technikę śpiewu. Duży i Mały Samorząd Uczniowski w porozumieniu składał życzenia sukcesów zawodowych, radości i uśmiechu na twarzy, oraz zdrowia i szczęścia w życiu osobistym wszystkim nauczycielom, nauczycielom-emerytom, pracownikom administracji i obsługi, serwując je w estetycznej formie gazetki ściennej, oraz dekoracji pokoju nauczycielskiego. Mały Samorząd Uczniowski, pod opieką Pani Beaty Piwko, Pani Anny Stefaniak i Pani Mileny Pokusy, jednak nie skupił się jedynie na duszy, ale zadbał także o ciało, częstując wszystkich pracowników pysznymi babeczkami domowego wypieku dołączając do tego ciekawe aforyzmy na temat nauczycieli i samego nauczania.

Anna Stefaniak