Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minisiatkówce chłopców

23.05.2013r. w Świnoujściu odbył się finał Wojewódzk Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minisiatkówce chłopców z udziałem chłopców naszej szkoły oraz SP4 Wałcz , SP Świnoujście i SP1 Drawsko Pomorskie.

W pierwszym meczu z SP4 Wałcz drużyna SP3 Darłowo uległa 1:2 po niezwykle dramatycznym i zaciętym meczu, mając 3 piłki meczowe, zyskując swoją grą sympatię i uznanie licznie zgromadzonych widzów trenerów.

W meczu o trzecie miejsce ulegli SP1 Drawsko Pomorskie 0:2 zajmując IV miejsce w finale Mistrzostw Województwa Szkół Podstawowych, co i tak jest dużym osiągnięciem. W eliminacjach startowało około 400 drużyn.

Skład drużyny:

Damian Banach, Sebastian Felinski, Jakub Witt, Jakub Fryc, Adam Fryc ,Krystian Potomski, Hubert Wilinski, Kacper Płachta, Tomasz Sawka, Kamil Krzemiński, Patryk Dambryn.

Opiekunem był pan Jerzy Roszak.