Ślubowanie w naszej szkole

„Drodzy Mali Przyjaciele. Od pierwszego września tworzycie wraz z nami wielką szkolną rodzinę.” - takimi  słowami przywitały pierwszaków koleżanki ze starszych klas.

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 94 siedmiolatków i 13 sześciolatków zostało przyjętych w poczet uczniów  naszej szkoły. Uczniowie ubrani w mundurki z logo szkoły, białe kołnierze oraz granatowe birety na głowach wkroczyli dumnie ze swoją panią na salę gimnastyczną, gdzie Burmistrz miasta Arkadiusz Klimowicz i dyrektor szkoły Andrzej Protasewicz dokonali aktu pasowania na ucznia, po wcześniejszym ślubowaniu na sztandar szkoły. W słowach wstępu pan dyrektor przedstawił wszystkie klasy i ich wychowawczynie: kl. I a - Małgorzata Wawulska, kl. I b - Bożena Tatuśko, kl. I c - Małgorzata Wandas, kl. I d - Joanna Iwanowska, kl. I e - Małgorzata Marek. Uroczystość umiliły piosenki i wiersze zaprezentowane przez uczniów klas czwartych. Po twarzach najmłodszych widać było, z jak wielkim przejęciem  wchodzą w nowy etap swojego życia.

Witamy pierwszaków w społeczności uczniowskiej naszej szkoły!!!