Biegi przełajowe

25 września 2012 r., drużyny chłopców i dziewcząt z SP 3 Darłowo  uczestniczyły w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych biegach przełajowych w Sławnie.

Sukcesem zakończył się bieg chłopców w składzie: Tomasz Sawka, Damian Banach, Sebastian Feliński, Tomasz Paluszkiewicz, Krystian  Zdyr, Jakub Witt, Aleksander Biernat, Jan Bąk, Dawid Jasiewicz, Kacper Płachta - opiekun J. Roszak, którzy zajęli II miejsce.

Natomiast drużyna dziewcząt w składzie: Weronika Wojniusz, Sandra Kur, Agata Majkut, Katarzyna Pietrzyk, Wanesa Kącka, Jagoda Jaźwińska, Edyta Kołosowska, Julia Brygała, Maria Kocińska – opiekun M. Meresińska,  uplasowała się na miejscu IV.

Sportowe sukcesy nie omijają również siatkarek i siatkarzy z Trójki. Warto wspomnieć, że w ubiegłym roku szkolnym reprezentanci obu drużyn zajęli w mistrzostwach województwa - III miejsca. Dziewczęta startowały w finale Mistrzostw Polski w Rawie Mazowieckiej. W łącznej punktacji w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej nasza szkoła zajęła w województwie wysokie 32 miejsce na 377 rywalizujących szkół podstawowych.