Regionalne Igrzyska Młodzieży Szkolnej

w mini piłce siatkowej dziewcząt

Dnia 14 marca 2013r. drużyna dziewcząt z naszej szkoły w składzie: Oliwia Kowalczuk, Kinga Lis, Agata Majkut, Julia Olszowiec, Katarzyna Pietrzyk, Nikola Sibiak, Natalia Wieczorek, Natalia Witkowska, Julia Wojtkiewicz i Weronika Wojniusz  brała udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej dziewcząt na szczeblu regionalnym. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 18 w Koszalinie, mająca długoletnie tradycje popularyzacji tej dyscypliny sportowej i będąca jednocześnie faworytem tych zawodów.

Do turnieju przystąpiło sześć drużyn: SP3 Darłowo, SP18 Koszalin, SP Łękno, SP Połczyn Zdrój, SP Karlino, SP Borne Sulinowo. Zawody rozgrywane były w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. umożliwiając zawodniczkom pełne zaprezentowanie swoich umiejętności technicznych i taktycznych.

Po zaciętej walce nasza drużyna pod opieką p. Moniki Meresińskiej i p. Beaty Żmudy zdobyła IV miejsce.

Beata Żmuda