I miejsce siatkarzy

W Szkole Podstawowej w Łęknie odbył się turniej minisiatkówki z udziałem reprezentacji dziewcząt i chłopców Szkoły Podstawowej w Łęknie (aktualny wicemistrz województwa) oraz chłopców z naszej szkoły (brązowy medalista mistrzostw województwa).

W poszczególnych meczach uzyskano wyniki:

SP3 Darłowo – SP Łękno dziewczęta 2 : 0

SP Łękno dz. - SP Łękno chł.  2 :1

SP 3 Darłowo – SP Łękno chł. 2 : 0

I miejsce i puchar Przewodniczącego Rady Rodziców zdobyła Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie,

II miejsce - dziewczęta z SP Łękno,

III miejsce - chłopcy z SP Łękno.

Należy podkreślić dobry poziom i organizację turnieju, mecze były bardzo wyrównane, rozstrzygnięcia padały dopiero w końcówkach meczu.

Skład zwycięskiego zespołu: Jakub Witt, Damian Banach, Sebastian Feliński, Adam Fryc, Kacper Płachta, Patryk Dambryn, Krystian Połomski, Tomasz Sawka, Oliwier Ślifierz, Hubert Wiliński. Opiekunem zespołu jest Jerzy Roszak.

Opiekun drużyny składa podziękowania Dyrekcji Zespołu Szkół Morskich za użyczenie busa na wyjazd na turniej.