Mistrzostwach Powiatu w mini piłce siatkowej dziewcząt

Dnia 05 marca 2013r. drużyna dziewcząt z naszej szkoły w składzie: Oliwia Kowalczuk, Kinga Lis, Agata Majkut, Julia Olszowiec, Katarzyna Pietrzyk, Nikola Sibiak, Natalia Wieczorek, Natalia Witkowska, Julia Wojtkiewicz i Weronika Wojniusz brała udział w Mistrzostwach Powiatu w mini piłce siatkowej dziewcząt. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie.

Do turnieju przystąpiło sześć drużyn: SP3 Darłowo, SP1 Sławno, SP3 Sławno, SP Lejkowo, SP Staniewice, SP Niemica. Zawody rozgrywane były w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. umożliwiając zawodniczkom pełne zaprezentowanie swoich możliwości siatkarskich.

Po zaciętej walce do finału doszły drużyny SP3 Darłowo i SP3 Sławno. Ostatecznie nasza drużyna pod opieką p. Moniki Meresińskiej i p. Beaty Żmudy zdobyła Mistrzostwo Powiatu kwalifikując się do zawodów wojewódzkich.

I tak 3-mać!

Beata Żmuda