Szkolne Igrzyska Olimpijskie

Z okazji Dnia Sportu w naszej szkole, Duży Samorząd Uczniowski we współpracy z nauczycielami wychowania fizycznego, zorganizował trzydniowe Szkolne Igrzyska Olimpijskie - pod hasłem Trójka 2013. Na ten czas główny korytarz szkolny był ozdobiony odpowiednim symbolem – kołami olimpijskimi.

W rywalizacji udział wzięły niemal wszystkie klasy IV-VI. Przez trzy słoneczne dni rywalizacji o najwyższe miejsca na podium walczyli uczniowie w wielu dyscyplinach pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego przy wsparciu dopingującej publiczności. Do indywidualnych zawodów należały: bieg na 50 metrów, biegi sztafetowe, rzut piłką palantową, skok w dal. Były również gry zespołowe: dla klas IV „Dwa ognie”, dla klas V koszykówka i dla klas VI piłka nożna. Zwycięzcy zdobyli uznanie, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Relacja z przebiegu każdego dnia Igrzysk znajdowała się wraz z aktualnymi zdjęciami na portalu społecznościowym. Gratulujemy zwycięzcom!

Uczniowie z „Trójki” udowodnili, że sport cieszy, bawi i dostarcza dużo pozytywnych emocji.