Pokaz stołów wigilijnych

19 grudnia 2012 roku odbył się pokaz stołów wigilijnych, organizowany przez Zespół Szkół Morskich w Darłowie. Podobnie, jak w zeszłym roku, w pokazie udział brali nie tylko uczniowie ZSM z klas hotelarskich, ale i przedstawiciele innych szkół, a między innymi i naszej. Jury przyznawało punkty za estetykę nakrycia stołu, za smak potraw, za strój młodzieży prezentującej dany stół i za umiejętności wokalno-muzyczne. Nastrój typowo świąteczny udzielał się wszystkim i choć zwycięzca był tylko jeden, nikt nie wyszedł z imprezy smutny. Reprezentantami naszej szkoły byli uczniowie klasy IIa i IIb w składzie Wioletta Brzozowska, Iwona Hylko, Kinga Kaczor, Oliwia Niedzielska, Dominika Tomczyk. Szczególne podziękowania  dla rodziców i dziadków zaangażowanych uczennic za przygotowanie wyśmienitych potraw, oraz dla nauczycielek służących koleżeńską pomocą.

Anna Stefaniak